Gembird | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue | Gel mouse pad | Blue
- Код товара: 280172
- EAN: 8716309101127
- MPN: MP-GEL-B
3.41€
Без налога: 2.82€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue |
| Цвет товара | Blue |
| Тип | Gel mouse pad |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 310 шт. |
| Net weight | 0.27 кг |
| Другие особенности | Comfortable gel mouse pad with wrist rest . Extra big size: 240x220 mm. 4 mm thickness. Grippy rubber bottom. |
| Размер | 240 x 220 mm |