Gembird | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue | Gel mouse pad | Blue
- Preces kods: 280172
- EAN: 8716309101127
- MPN: MP-GEL-B
3.41€
Bez nodokļa: 2.82€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue |
| Produkta krāsa | Blue |
| Tips | Gel mouse pad |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 310 pcs |
| Net weight | 0.27 kg |
| Citas funkcijas | Comfortable gel mouse pad with wrist rest . Extra big size: 240x220 mm. 4 mm thickness. Grippy rubber bottom. |
| Izmēri | 240 x 220 mm |