Photo Paper Glossy | 200 g/m² | 13 x 18 cm | Photo Paper
- Код товара: 290790
- EAN: 8715946529479
- MPN: C13S042545
11.86€
Без налога: 9.80€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Photo Paper |
| Размер | 13 x 18 cm |
| Плотность | 200 г/м² |
| Producer product name | Photo Paper Glossy |
| Gross depth (mm) | 135 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000374625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Gross depth master carton | 280 мм |
| Gross width master carton | 195 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 11.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.164 кг |
| Palette Qty | 3520 шт. |
| Net weight | 0.26 кг |
| Листов вупаковке | 50 sheets |