Duux | Filter Cartridge for Tag | DXHUC01
- Код товара: 299706
- EAN: 8716164997026
- MPN: DXHUC01
15.22€
Без налога: 12.58€
| Производитель | Duux |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DXHUC01 |
| Producer product family | Filter Cartridge for Tag |
| Gross depth (mm) | 66.00 мм |
| Gross height (mm) | 93 мм |
| Gross weight | 0.116 кг |
| Gross width (mm) | 67 мм |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.000411246 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 350 мм |
| Gross width master carton | 293 мм |
| Gross height master carton | 203 мм |
| Net weight master carton | 4.64 кг |
| Tare weight master carton | 0.208 кг |
| Palette Qty | 3320 шт. |
| Net weight | 0.091 кг |
| Функции | Removes bacteria and limescale from the water. |
| Вес | 300 гр. |