DIGITUS Indoor DIN PoE surge protector
- Код товара: 475490
- EAN: 4016032473053
- MPN: DN-95421
45.44€
Без налога: 37.55€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 205.00 мм |
| Gross height (mm) | 340.00 мм |
| Gross width (mm) | 305.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 115.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 28.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.01 кг |