FSP | FSP HEXA 85+ PRO | 650 W | 80 Plus Bronze Certification
- Код товара: 302745
- EAN: 4713224522246
- MPN: HEXA 85+ PRO 650
66.86€
Без налога: 55.26€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 650 Вт |
| Сертификация | 80 Plus Bronze Certification |
| Producer product name | FSP HEXA 85+ PRO |
| Gross depth (mm) | 255 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross weight | 2 кг |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.004845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 550 мм |
| Gross width master carton | 535 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 20 кг |
| Tare weight master carton | 1.176 кг |
| Palette Qty | 250 шт. |
| Net weight | 1.82 кг |