FSP | FSP HEXA 85+ PRO | 650 W | 80 Plus Bronze Certification
- Preces kods: 302745
- EAN: 4713224522246
- MPN: HEXA 85+ PRO 650
66.86€
Bez nodokļa: 55.26€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 650 W |
| Producer product name | FSP HEXA 85+ PRO |
| Sertifikācija | 80 Plus Bronze Certification |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 2 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Tare weight master carton | 1.176 kg |
| Palette Qty | 250 pcs |
| Net weight | 1.82 kg |