Epson T6537 | Ink Cartridge | Light Black
- Код товара: 303352
- EAN: 010343877672
- MPN: C13T653700
93.59€
Без налога: 77.35€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Light Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6537 |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.39 кг |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 41.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1747 шт. |
| Net weight | 0.30 кг |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900. |
| Емкость | 200 мл |