Caso | Vacuum pump and adapter | 01178 | White
- Код товара: 303727
- EAN: 4038437011784
- MPN: 01178
8.22€
Без налога: 6.79€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 01178 |
| Producer product family | Vacuum pump and adapter |
| Цвет товара | White |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 55 гр. |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Inner carton packing Qty | 6 шт. |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Volume (m3) | 0.000666 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.055 кг |
| Gross depth master carton | 190 мм |
| Gross width master carton | 140 мм |
| Gross height master carton | 200 мм |
| Net weight master carton | 0.708 кг |
| Tare weight master carton | 0.053 кг |
| Palette Qty | 1944 шт. |
| Gross weight | 0.118 кг |
| Net weight | 0.063 кг |
| Другие особенности | Long lasting freshness due to airtight closing with CASO vacuum hand pump or all CASO vacuum systems with container function and vacuum hose (supplied adapter requiered). Only usable with the CASO Design VacuBoxx-Containers. |
| Подходит для | Only usable with the CASO Design VacuBoxx-Containers! |
| Содержимое коробки | Vacuum pump and adapter |
| Тип | Vacuum pump |