Caso | Vacuum pump and adapter | 01178 | White
- Preces kods: 303727
- EAN: 4038437011784
- MPN: 01178
8.22€
Bez nodokļa: 6.79€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 01178 |
| Producer product family | Vacuum pump and adapter |
| Produkta krāsa | White |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 55 g |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Inner carton packing Qty | 6 pcs |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Volume (m3) | 0.000666 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Gross depth master carton | 190 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 0.708 kg |
| Tare weight master carton | 0.053 kg |
| Palette Qty | 1944 pcs |
| Gross weight | 0.118 kg |
| Net weight | 0.063 kg |
| Citas funkcijas | Long lasting freshness due to airtight closing with CASO vacuum hand pump or all CASO vacuum systems with container function and vacuum hose (supplied adapter requiered). Only usable with the CASO Design VacuBoxx-Containers. |
| Piemērots | Only usable with the CASO Design VacuBoxx-Containers! |
| Kastes saturs | Vacuum pump and adapter |
| Tips | Vacuum pump |