Gembird | Stereo Headset | MHS 03 WTRD | 3.5 mm | White with Red Ring | Headset
- Код товара: 304900
- EAN: 8716309113670
- MPN: MHS-03-WTRD
5.17€
Без налога: 4.27€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | White with Red Ring |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Стиль ношения | Headset |
| Producer product name | MHS 03 WTRD |
| Producer product family | Stereo Headset |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross weight | 0.283 кг |
| Gross width (mm) | 77 мм |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 38.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.002926 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 485 мм |
| Gross width master carton | 210 мм |
| Gross height master carton | 425 мм |
| Net weight master carton | 3.396 кг |
| Tare weight master carton | 0.736 кг |
| Palette Qty | 468 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.135 кг |
| Другие особенности | Stereo headset with rotating microphone boom; Practical in-line volume control; Large comfortable ear cushions; Comfortable, adjustable headband |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Microphone sensitivity | -58 dB |
| Combined (other) | 206.0000 гр. |
| Подключение устройства | Wired |
| Частота наушников | 20 - 20000 Гц |
| Частота микрофона | 30 - 16000 Гц |
| Платформа | PC |