Laminator | Saturn 3i | A4 | Technology Heat | Silver/Black
- Код товара: 307880
- EAN: 043859679904
- MPN: 5724801
109.52€
Без налога: 90.51€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Saturn 3i |
| Producer product family | Laminator |
| Размер | A4 |
| Технология | Heat |
| Цвет товара | Silver/Black |
| Gross depth (mm) | 488 мм |
| Gross height (mm) | 171 мм |
| Gross width (mm) | 176 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.014686848 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 118 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.772 кг |
| Net weight | 2.272 кг |
| Время нагрева | 1 мин |
| Другие особенности | Ready to laminate in just 60 seconds with InstaHeat Technology, Auto shut off after 30 minutes of inactivity, reducing energy consumption, Laminator feed sensor indicates when a document has been misfed and stops the laminating process, allowing the pouch to be released and realigned |
| Количество роликов | 2 |
| Технология Anti-Jam | Yes |
| Ширина входа | 235 мм |
| Скорость | 300 мм/мин |