Epson Ink Cartridge | T6532 | Ink Cartridge | Cyan
- Код товара: 312787
- EAN: 010343877627
- MPN: C13T653200
93.59€
Без налога: 77.35€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6532 |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 202.00 мм |
| Gross height (mm) | 28.00 мм |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2222 шт. |
| Net weight | 0.40 кг |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1, Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 |
| Емкость | 200 мл |