Epson Ink Cartridge | T6532 | Ink Cartridge | Cyan
- Preces kods: 312787
- EAN: 010343877627
- MPN: C13T653200
93.59€
Bez nodokļa: 77.35€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6532 |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2222 pcs |
| Net weight | 0.40 kg |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1, Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 |
| Kapacītāte | 200 ml |