Epson UltraChrome HDR | T596600 | Ink Cartridge | Vivid Light Magenta
- Код товара: 320207
- EAN: 010343868441
- MPN: C13T596600
184.26€
Без налога: 152.28€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Vivid Light Magenta |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596600 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Gross depth (mm) | 57 мм |
| Gross height (mm) | 320 мм |
| Gross width (mm) | 147 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00268128 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Plastic (No PET) | 45.00 гр. |
| Palette Qty | 644 шт. |
| Gross weight | 0.76 кг |
| Net weight | 0.71 кг |
| Емкость | 350 мл |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900 Epson, Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Количество | Singlepack |