Epson UltraChrome HDR | T596600 | Ink Cartridge | Vivid Light Magenta
- Preces kods: 320207
- EAN: 010343868441
- MPN: C13T596600
184.26€
Bez nodokļa: 152.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Vivid Light Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596600 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Gross depth (mm) | 57 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 147 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.00268128 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Palette Qty | 644 pcs |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Net weight | 0.71 kg |
| Kapacītāte | 350 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900 Epson, Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Daudzums | Singlepack |