Epson T596B00 | Ink Cartridge | Green
- Код товара: 320212
- EAN: 010343868496
- MPN: C13T596B00
184.26€
Без налога: 152.28€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Green |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596B00 |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 621 шт. |
| Gross weight | 0.805 кг |
| Net weight | 0.76 кг |
| Количество | Singlepack |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900 |
| Емкость | 350 мл |