IRIS | IRIScan | Pro 5 IRIS | Document scanner - desktop
- Код товара: 322755
- EAN: 5420079900721
- MPN: 459035
283.56€
Без налога: 234.35€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип сканнера | Document scanner - desktop |
| Producer product name | Pro 5 IRIS |
| Producer product family | IRIScan |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 999 гр. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Gross depth (mm) | 380 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Volume (m3) | 0.01197 м³ |
| Tare weight (kg) | 1 кг |
| Packing quantity | 6 шт. |
| TI weight (kg) | 0.045 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 535 мм |
| Gross width master carton | 395 мм |
| Gross height master carton | 395 мм |
| Net weight master carton | 13.5 кг |
| Tare weight master carton | 1.419 кг |
| Palette Qty | 120 шт. |
| Gross weight | 2.25 кг |
| Net weight | 1.25 кг |
| Другие особенности | 1000 scans per day; 23 ppm (mono) / 17 ppm (colour); ADF (20 pages); Contact Image Sensor; Automatic Duplexing |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Разрешение оптического сканирования | 600 точек на дюйм |
| Минимальные системные требования | Apple MacOS X 10.9 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |