Lenovo | ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II | Black
- Код товара: 329219
- EAN: 191376177356
- MPN: 4XH0N04098
38.33€
Без налога: 31.68€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II |
| Gross weight | 0.942 кг |
| Net weight | 0.841 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.101 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 255 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 235 мм |
| Volume (m3) | 0.004794 м³ |
| Paper/Pasteboard | 96 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Palette Qty | 360 шт. |
| Особые свойства | The ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II is a mechanical bracket which can mount your ThinkCentre Tiny PC between the monitor and ThinkCentre Extend Arm. The Tiny Sandwich kit enables more desktop and floor space while providing a secure solution to protect your Tiny PC. This attractive space-saving solution is constructed of high-grade steel and mounts easily with screws. The open architecture provides easy access to the various ports and control buttons on your ThinkCentre Tiny PC |