TP-LINK | 16-Port Gigabit Switch | TL-SG1016D | Unmanaged | Desktop/Rackmountable
- Код товара: 339558
- EAN: 6935364020613
- MPN: TL-SG1016D
60.11€
Без налога: 49.68€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | TL-SG1016D |
| Producer product family | 16-Port Gigabit Switch |
| Тип свича | Unmanaged |
| Формат | Desktop/Rackmountable |
| Gross depth (mm) | 405 мм |
| Gross height (mm) | 255 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Paper/Pasteboard | 613 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.628 кг |
| Volume (m3) | 0.008262 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 525 мм |
| Gross width master carton | 425 мм |
| Gross height master carton | 345 мм |
| Net weight master carton | 15.8 кг |
| Tare weight master carton | 1.309 кг |
| PET | 4 гр. |
| Palette Qty | 176 шт. |
| Gross weight | 1.975 кг |
| Net weight | 1.347 кг |
| Другие особенности | Supports MAC address self-learning, Auto MDI/MDIX and Auto negotiation |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Тип корпуса | Steel case |
| Питание через Ethernet (PoE) | No |