Caso | Sealed edge bags | 01283 | 100 bags | Dimensions (W x L) 15 x 20 cm
- Код товара: 345104
- EAN: 4038437012835
- MPN: 01283
7.37€
Без налога: 6.09€
| Производитель | Caso |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 01283 |
| Producer product family | Sealed edge bags |
| Количество в упаковке | 100 bags |
| Размеры (Ш х Д) | 15 x 20 см |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 220.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.00075 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Palette Qty | 1152 шт. |
| Gross weight | 0.492 кг |
| Net weight | 0.272 кг |
| Другие особенности | Sealed edge bags - Extra and only suitable for chamber vacuumisers. Strong and tear-resistant surface (thickness: 105 μm); Stable weld seam; Protects against freezer burn; BPA Free |
| Тип | Vacuum Sealers |
| Подходит для | for chamber vacuum sealers only |