Genesis | Gaming Desk | Holm 320 RGB | White
- Код товара: 346513
- EAN: 5901969431728
- MPN: NDS-1802
91.00€
Без налога: 75.21€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | White |
| Producer product name | Holm 320 RGB |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Gross depth (mm) | 1250 мм |
| Gross height (mm) | 635 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.42 кг |
| Volume (m3) | 0.079375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 22 шт. |
| Gross weight | 21.6 кг |
| Net weight | 21.18 кг |
| Функции | Wireless charger, Hub USB |
| Dimensions (WxHxL) | 600 x 750 x 1200 мм |
| Surface material | Steel, MDF |
| Конструкция | Headphone holder, Cup holder, Gamepad holder, Monitor shelf, Organizer cables |
| Количество портов USB | 3 |
| Освещение | Yes |