Duracell | Plus MN1300 | D | Alkaline | 2 pc(s)
- Код товара: 348391
- EAN: 5000394141988
- MPN: 819
4.01€
Без налога: 3.31€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | D |
| Producer product name | Plus MN1300 |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |
| Технология батареи | Alkaline |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Palette Qty | 4571 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.14 кг |
| Тип упаковки | Blister |