Natec | Bookshelf Speaker | NGL-1641 Cougar
- Код товара: 350333
- EAN: 5901969426113
- MPN: NGL-1641
15.23€
Без налога: 12.59€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Producer product name | NGL-1641 Cougar |
| Producer product family | Bookshelf Speaker |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 16 шт. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.235 кг |
| Volume (m3) | 0.00464 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 35 гр. |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 гр. |
| Gross depth master carton | 410 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 610 мм |
| Net weight master carton | 15.04 кг |
| Tare weight master carton | 1.446 кг |
| Palette Qty | 320 шт. |
| Gross weight | 0.94 кг |
| Net weight | 0.705 кг |
| Другие особенности | Total power output: 6 W x 2; SNR: ≥80dBA; Sound pressure level: 90 dBA |
| Особые свойства | Speakers with an output power of 6W, diameter of 40 mm and the additional Bass Reflex system ensure high-quality sound with deep and dynamic undistorted bass; Don't take up valuable desk space for perfect sound. The case of Natec COUGAR speakers is made of plastic and wood for better resonance suppression, which provides a fuller, warmer and more natural sound |
| Цвет товара | Black |
| Тип ввода | 1 x AUX, 1 USB Type-A |
| Совместимость | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Диапазон частот | 80 - 20k Гц |