Digitus | CAT 5e Keystone Jack | DN-93502
- Код товара: 352553
- EAN: 4016032276005
- MPN: DN-93502
1.29€
Без налога: 1.07€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DN-93502 |
| Producer product family | CAT 5e Keystone Jack |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.000189 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9143 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.008 кг |
| Net weight | 0.005 кг |
| Другие особенности | Suitable for 483 mm (19") cabinet mounting; RJ45 female, 8P8C; Operation temperature: -20° C to +70 °C |