Digitus | CAT 6 Keystone Jack | DN-93617
- Код товара: 352909
- EAN: 4016032353539
- MPN: DN-93617
3.71€
Без налога: 3.07€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DN-93617 |
| Producer product family | CAT 6 Keystone Jack |
| Gross depth (mm) | 850 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 15.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.001785 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 968 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.019 кг |
| Net weight | 0.014 кг |
| Другие особенности | Copper cable diameter: AWG (26/7 – 22/1), stranded and solid wire; Insertion force: Max. 30N; RJ45 |