Digitus | CAT 6 Keystone Jack | DN-93617
- Preces kods: 352909
- EAN: 4016032353539
- MPN: DN-93617
3.71€
Bez nodokļa: 3.07€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DN-93617 |
| Producer product family | CAT 6 Keystone Jack |
| Gross depth (mm) | 850 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.001785 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 968 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Net weight | 0.014 kg |
| Citas funkcijas | Copper cable diameter: AWG (26/7 – 22/1), stranded and solid wire; Insertion force: Max. 30N; RJ45 |