Digitus | CAT 5e Modular Coupler | AT-A 8/8
- Код товара: 352930
- EAN: 4016032066569
- MPN: AT-A 8/8
0.45€
Без налога: 0.37€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AT-A 8/8 |
| Producer product family | CAT 5e Modular Coupler |
| Gross depth (mm) | 16 мм |
| Gross height (mm) | 17 мм |
| Gross width (mm) | 36 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.000009792 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 142857 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.007 кг |
| Net weight | 0.005 кг |
| Другие особенности | Retention strength: 7.7 kg between jack and plug; Mating cycles: ≥ 750; Housing material: ABS; RJ45 to RJ45 |