Wallbox | Cable Holder | HLD-B | Black
- Код товара: 362022
- EAN: 8436575273877
- MPN: HLD-B
47.14€
Без налога: 38.96€
| Производитель | Wallbox |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | ES |
| Producer product name | HLD-B |
| Producer product family | Cable Holder |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 95 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.002888 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 598 шт. |
| Gross weight | 0.286 кг |
| Net weight | 0.186 кг |
| Другие особенности | Aluminium material. Installation Indoors or outdoors. Compatible with Commander 2, Copper SB and Pulsar Plus. 165 x 142 x 75 mm dimensions |