Wallbox | Cable Holder | HLD-B | Black
- Preces kods: 362022
- EAN: 8436575273877
- MPN: HLD-B
47.14€
Bez nodokļa: 38.96€
| Ražotājs | Wallbox |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ES |
| Producer product name | HLD-B |
| Producer product family | Cable Holder |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.002888 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 598 pcs |
| Gross weight | 0.286 kg |
| Net weight | 0.186 kg |
| Citas funkcijas | Aluminium material. Installation Indoors or outdoors. Compatible with Commander 2, Copper SB and Pulsar Plus. 165 x 142 x 75 mm dimensions |