Lenovo | ThinkPad Slim 135W AC Adapter | AC adapter
- Код товара: 362763
- EAN: 193124285597
- MPN: 4X20Q88543
78.08€
Без налога: 64.53€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | AC adapter |
| Producer product name | ThinkPad Slim 135W AC Adapter |
| Gross depth (mm) | 265 мм |
| Gross height (mm) | 52 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 67.33 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.073 кг |
| Volume (m3) | 0.0015158 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1294 шт. |
| Gross weight | 0.568 кг |
| Net weight | 0.495 кг |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | N/A В |