Lenovo | ThinkPad Slim 135W AC Adapter | AC adapter
- Preces kods: 362763
- EAN: 193124285597
- MPN: 4X20Q88543
78.08€
Bez nodokļa: 64.53€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | AC adapter |
| Producer product name | ThinkPad Slim 135W AC Adapter |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 67.33 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.073 kg |
| Volume (m3) | 0.0015158 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1294 pcs |
| Gross weight | 0.568 kg |
| Net weight | 0.495 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | N/A V |