EDBAK | Ceiling mount | CMS21 | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- Код товара: 362935
- EAN: 5908252968411
- MPN: CMS21
235.26€
Без налога: 194.43€
| Производитель | EDBAK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Максимальный вес (емкость) | 60 кг |
| Цвет товара | Black |
| Наименование продукта | CMS21 |
| Размещение | Ceiling mount |
| Screen size compatibility | 40-75 дюйм |
| Gross depth (mm) | 1305 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 315.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.06988275 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 17.2 кг |
| Net weight | 16.2 кг |
| Producer product family | Ceiling Mount With Height Adjustment |
| Другие особенности | Height adjustment. Adjustment of the angle of rotation, tilt. Smart cable management. Includes all necessary screen mounting hardware |
| Расстояние от стены (макс) | 2100 мм |
| Крепление VESA | 100×100; 600×400 мм |
| Совместимость с креплениями (макс.) | 600×400 мм |
| Совместимость с креплениями (мин.) | 100×100 мм |
| Максимальный размер экрана | 75 дюйм |
| Установка VESA | Yes |
| Угол наклона | -6/+12 ° |
| Расстояние от стены (мин) | 1300 мм |