EDBAK | Ceiling mount | CMS21 | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- Preces kods: 362935
- EAN: 5908252968411
- MPN: CMS21
235.26€
Bez nodokļa: 194.43€
| Ražotājs | EDBAK |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Maksimālais svars (tilpums) | 60 kg |
| Produkta nosaukums | CMS21 |
| Izvietošana | Ceiling mount |
| Screen size compatibility | 40-75 in |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 1305 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06988275 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Gross weight | 17.2 kg |
| Net weight | 16.2 kg |
| Producer product family | Ceiling Mount With Height Adjustment |
| Citas funkcijas | Height adjustment. Adjustment of the angle of rotation, tilt. Smart cable management. Includes all necessary screen mounting hardware |
| Attālums līdz sienai (max) | 2100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100×100; 600×400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600×400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100×100 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 75 in |
| Attālums līdz sienai (min) | 1300 mm |
| VESA stiprinājums | Yes |
| Slīpuma leņķis | -6/+12 ° |