Dell Speakerphone SP3022 | Dell | Speakerphone | SP3022 | Yes | Portable
- Код товара: 363233
- EAN: 5397184657423
- MPN: 520-AAVQ
81.93€
Без налога: 67.71€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | SP3022 |
| Producer product family | Speakerphone |
| Беспроводное подключение | No |
| подавление шума | Yes |
| Портативный | Yes |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 265 мм |
| Gross height (mm) | 68 мм |
| Gross width (mm) | 104 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00187408 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 461 шт. |
| Gross weight | 0.508 кг |
| Net weight | 0.308 кг |
| Тип коннектора | Wired - USB-C, USB-A |
| Другие особенности | Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment; Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment; Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment |
| Технология подключения | Wired |
| Вес | 327 гр. |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Длина кабеля | 0.85 м |
| Диапазон частот | 120-7000 Гц |
| Встроенный микрофон | Yes |