Dell Speakerphone SP3022 | Dell | Speakerphone | SP3022 | Yes | Portable
- Preces kods: 363233
- EAN: 5397184657423
- MPN: 520-AAVQ
81.93€
Bez nodokļa: 67.71€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | SP3022 |
| Producer product family | Speakerphone |
| Bezvadu savienojumi | No |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Portatīvs | Yes |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross width (mm) | 104 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00187408 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 461 pcs |
| Gross weight | 0.508 kg |
| Net weight | 0.308 kg |
| Konektora veids | Wired - USB-C, USB-A |
| Citas funkcijas | Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment; Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment; Your voice remains clear in meetings, with AI Noise Cancellation filtering out all background noise in your environment |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Kabeļa garums | 0.85 m |
| Svars | 327 g |
| Frekvences diapazons | 120-7000 Hz |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |