Epson Ink Cleaner | T699300 | Cleaning Cartridge | Yellow
- Код товара: 364513
- EAN: 010343888784
- MPN: C13T699300
31.63€
Без налога: 26.14€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T699300 |
| Producer product family | Ink Cleaner |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Cleaning Cartridge |
| Gross depth (mm) | 171 мм |
| Gross height (mm) | 174 мм |
| Gross width (mm) | 71 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.002112534 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 390 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 207 мм |
| Net weight master carton | 4.34 кг |
| Tare weight master carton | 0.494 кг |
| Palette Qty | 590 шт. |
| Gross weight | 0.434 кг |
| Net weight | 0.346 кг |
| Количество | Singlepack |
| Совместимые продукты | Epson SureColor SC-S30610; Epson SureColor SC-S50610 (4C); Epson SureColor SC-S50610 (5C); Epson SureColor SC-S70610 (10C); Epson SureColor SC-S70610 (8C); Epson Stylus Pro GS6000; Epson Stylus Pro GS6000 + Onyx Postershop; SureColor SC-S40610; SureColor SC-S60610; SureColor SC-S80610; Epson SureColor SC-S60610L; Epson SureColor SC-S80610L |
| Производительность по страницам | N/A страниц |