Epson | Maintenance box :LFP desktop | C13S210057
- Код товара: 364978
- EAN: 010343934344
- MPN: C13S210057
42.58€
Без налога: 35.19€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Maintenance box :LFP desktop |
| Producer product name | C13S210057 |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.001047625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 14.00 гр. |
| Palette Qty | 1649 шт. |
| Gross weight | 0.222 кг |
| Net weight | 0.202 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-T3100 - Wireless Printer (with stand); SureColor SC-T3100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T5100 - Wireless Printer (with Stand); SureColor SC-T5100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T3100 Series; SureColor SC-T5100 Series; SureColor SC-F500; SureColor SC-T3100x - (Optional stand) 220V; SureColor SC-T2100 - Wireless Printer (No stand); SureColor SC-F501; SureColor SC-T3100M-MFP (Optional stand) 220V; SureColor SC-T5100M |