Eaton | UPS | 5S 700i | 700 VA | 420 W
- Код товара: 366810
- EAN: 743172436894
- MPN: 5S700I
161.45€
Без налога: 133.43€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 5S 700i |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 420 Вт |
| Емкость | 700 ВА |
| Gross depth (mm) | 323 мм |
| Gross height (mm) | 334 мм |
| Gross width (mm) | 162 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.66 кг |
| TI weight (kg) | 4.00 кг |
| Volume (m3) | 0.017476884 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 99 шт. |
| Gross weight | 6.7 кг |
| Net weight | 6.04 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Automatic Voltage Regulation (AVR); Saves space with a compact design that can be installed as a tower or under a computer monitor; HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux); Data line protection to ensure that the internet line (including xDSL) is protected against surges; Easy to replace battery helps to extend UPS service life. |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |
| Сертификация | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |