Koss | Headset | CS200i | On-Ear | 3.5 mm
- Код товара: 367700
- EAN: 021299194324
- MPN: 197055
28.28€
Без налога: 23.37€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CS200i |
| Producer product family | Headset |
| Стиль ношения | On-Ear |
| подавление шума | Yes |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 163 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.087 кг |
| Volume (m3) | 0.0018093 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Gross depth master carton | 370 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 209 мм |
| Net weight master carton | 1.068 кг |
| Tare weight master carton | 0.23 кг |
| Palette Qty | 762 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.178 кг |
| Net weight | 0.091 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| USB-порт для зарядки | No |
| Диапазон частот | 20-22k Гц |
| Подключение устройства | 3.5mm Jack |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Цастота | 20-22k кГц |