Koss | Headset | CS200i | On-Ear | 3.5 mm
- Preces kods: 367700
- EAN: 021299194324
- MPN: 197055
28.28€
Bez nodokļa: 23.37€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CS200i |
| Producer product family | Headset |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.087 kg |
| Volume (m3) | 0.0018093 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 209 mm |
| Net weight master carton | 1.068 kg |
| Tare weight master carton | 0.23 kg |
| Palette Qty | 762 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.178 kg |
| Net weight | 0.091 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | 3.5mm Jack |
| Frekvences diapazons | 20-22k Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvence | 20-22k kHz |