Digitus | Mini HDMI Extender Set
- Код товара: 368777
- EAN: 4016032435006
- MPN: DS-55203
37.07€
Без налога: 30.64€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Mini HDMI Extender Set |
| Gross depth (mm) | 87 мм |
| Gross height (mm) | 62 мм |
| Gross width (mm) | 126 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.000679644 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2543 шт. |
| Gross weight | 0.192 кг |
| Net weight | 0.142 кг |
| Другие особенности | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 50 m whereby only a simple network cable is used between a sender and a receiver unit. Extends Full HD video content to up to 50 m using a CAT 6/6A/7 cable |
| Диапазон температур (T-T) | 0-50 °C |