Kingston | USB 3.2 Flash Drive | DataTraveler Exodia M | 64 GB | USB 3.2 | Black/Blue
- Код товара: 368926
- EAN: 740617326260
- MPN: DTXM/64GB
6.11€
Без налога: 5.05€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Емкость | 64 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.2 |
| Цвет товара | Black/Blue |
| Producer product name | DataTraveler Exodia M |
| Producer product family | USB 3.2 Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 103 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 13 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Volume (m3) | 0.000153985 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11222 шт. |
| Gross weight | 0.019 кг |
| Net weight | 0.004 кг |
| Материал | Plastic |