Kingston | USB 3.2 Flash Drive | DataTraveler Exodia M | 64 GB | USB 3.2 | Black/Blue
- Preces kods: 368926
- EAN: 740617326260
- MPN: DTXM/64GB
6.11€
Bez nodokļa: 5.05€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 |
| Produkta krāsa | Black/Blue |
| Producer product name | DataTraveler Exodia M |
| Producer product family | USB 3.2 Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 103 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.000153985 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11222 pcs |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Materiāls | Plastic |