Elten | Safety Shoes Maddox BOA Low ESD S3, Size 44
- Код товара: 374709
- EAN: 4030839353240
- MPN: 729151-44_ELT
123.11€
Без налога: 101.74€
| Производитель | Elten |
| Gross depth (mm) | 330 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 225 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 154.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.0081675 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.45 кг |
| Net weight | 1.20 кг |
| Producer product name | Safety Shoes Maddox BOA Low ESD S3, Size 44 |
| Цвет товара | Black/Red |