Smart Air Purifier 4 Compact Filter | White
- Preces kods: 376260
- EAN: 6934177775352
- MPN: BHR5861GL
27.30€
Bez nodokļa: 22.56€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smart Air Purifier 4 Compact Filter |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50 pcs |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Net weight | 4.50 kg |