D-Link | USB-C to 2.5G Ethernet Adapter | DUB-E250
- Код товара: 376814
- EAN: 790069457494
- MPN: DUB-E250
41.16€
Без налога: 34.02€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DUB-E250 |
| Producer product family | USB-C to 2.5G Ethernet Adapter |
| Gross depth (mm) | 138.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 138.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3025 шт. |
| Gross weight | 0.079 кг |
| Net weight | 0.019 кг |
| Другие особенности | Auto Speed Detection: 10/100/1000/2500 Mbps |
| Основной интерфейс | USB |