Eaton | OnLine UPS | 9E2000I | 2000 VA | 1600 W | C14
- Код товара: 381408
- EAN: 786689166571
- MPN: 9E2000I
770.62€
Без налога: 636.88€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 9E2000I |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Вместимость | 1600 Вт |
| Емкость | 2000 ВА |
| Вилка | C14 |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 464.00 мм |
| Gross width (mm) | 496.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| TI weight (kg) | 16.00 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 24.00 кг |
| Net weight | 22.00 кг |
| Другие особенности | High number of outlets (8 x C13) for optimal power distribution to loads. Various communication interfaces (RS232/USB, parallel port, SNMP slot) allow remote monitoring of the system |
| Топология ИБП | On line |
| Форма волны | Sine wave |
| Формат | Tower |