Elgato | Stream Deck+ | 10GBD9901 | Black
- Код товара: 384153
- EAN: 840006645146
- MPN: 10GBD9901
258.96€
Без налога: 214.02€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | 10GBD9901 |
| Producer product family | Stream Deck+ |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 136.00 мм |
| Gross depth master carton | 556.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross height master carton | 196.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Gross width master carton | 362.00 мм |
| Net weight master carton | 9.25 кг |
| Packing quantity | 8.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.57 кг |
| Tare weight master carton | 0.919 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 25.00 гр. |
| Palette Qty | 344 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.47 кг |
| Другие особенности | 8 x customizable LCD keys |
| Вес | 465 гр. |
| Интерфейс устройства | USB 2.0 |
| Поддерживаемые игровые платформы | N/A |