Camry | Alarm Clock | CR 1150w | Alarm function | White
- Код товара: 384641
- EAN: 5903887807975
- MPN: CR 1150w
5.65€
Без налога: 4.67€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Вход Aux | No |
| Функция тревоги | Yes |
| Producer product name | CR 1150w |
| Producer product family | Alarm Clock |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 93.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 77.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 310 мм |
| Gross width master carton | 500 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 5.96 кг |
| Tare weight master carton | 0.619 кг |
| Palette Qty | 3071 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Функция Snooze | Yes |
| Другие особенности | Room temperature display; 3 alarm clock activation modes; 2 display backlight modes |
| Bluetooth | No |
| Встроенные колонки | No |